Jakim aparatem wykonywany jest rezonans magnetyczny?

>Jakim aparatem wykonywany jest rezonans magnetyczny?

Jakim aparatem wykonywany jest rezonans magnetyczny?

W Rex Medica Sport rezonans magnetyczny wykonujemy używając aparatu GE Signa Explorer 1.5T – najnowocześniejszego tego typu urządzenia w Europie.

Aparat, którym wykonujemy rezonans magnetyczny, jest wyposażony w pełen zestaw specjalistycznych cewek dedykowanych badaniom poszczególnych części ciała: kręgosłupa, kolan, nadgarstków, barków, stawów biodrowych,  skokowych czy stóp. Dzięki tym dodatkowym cewkom uzyskane obrazy są jeszcze bardziej wyraźne i dokładne w porównaniu do innych aparatów rezonansu. Dodatkowo nasze cewki są przystosowane do badania pacjentów bardzo umięśnionych, otyłych lub z obrzękami, którzy nie mogą wykonać badania w innych pracowniach rezonansu.

Naszą unikatową na skalę całej Polski usługą jest wykonywanie większości sekwencji rezonansu magnetycznego głowy w ciszy oraz badanie lędźwiowego odcinka kręgosłupa z możliwością odwrócenia pozycji. Pomaga to osobom, dla których rezonans jest stresujący z powodu ograniczonej przestrzeni, a także dzieciom, które mogą odczuwać niepokój i lęk. Naszym najmłodszym pacjentom podczas badania mogą oczywiście towarzyszyć rodzice.

Wróć
Masz więcej pytań do naszych ekspertów, zadzwoń pod numer +48 22 101 01 69 i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Rex Medica Janusz Piaskowski) jedynie do kontaktu ze mną.

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.