O nas

O nas 2017-05-15T14:19:21+02:00

MISJA

Misją kliniki Rex Medica Sport jest świadczenie najwyższej jakości usług opieki zdrowotnej w oparciu o zdobycze nowoczesnej medycyny oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Fundamentem naszego działania jest zaufanie oraz etyka. Wiemy, że zdrowie to najcenniejsza wartość – dlatego każdy Pacjent, który nam je powierza, musi mieć świadomość, że trafia w ręce profesjonalistów. Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani lekarze specjaliści, technicy diagnostyki obrazowej z wieloletnim doświadczeniem oraz sumienna i rzetelna kadra pielęgniarska. Są oni jednak nie tylko profesjonalistami, ale także – a może przede wszystkim – pełnymi troski i empatii ludźmi, których życiową misją jest niesienie pomocy innym.

Rex Medica Sport from Rex Medica Sport on Vimeo.

Do każdego Pacjenta podchodzimy z szacunkiem, kulturą, poszanowaniem jego prywatności oraz zrozumieniem potrzeb. Każdą procedurę diagnostyczną i leczniczą wykonujemy z maksymalnym zaangażowaniem, a także opieramy je na możliwie wiarygodnej i pełnej informacji.

CELE

Misja kliniki Rex Medica Sport jest systematycznie realizowana poprzez osiągane w naszej pracy kolejne cele:

  • kompleksowość – do opieki nad Pacjentem podchodzimy w sposób wszechstronny, analizując wszystkie za i przeciw,
  • indywidualne podejście – Pacjent nie jest dla nas kolejnym „przypadkiem” do odhaczenia na liście – to przede wszystkim człowiek, który szuka u nas pomocy,
  • profesjonalizm – wspieramy nieustanny rozwój naszych pracowników, wdrażamy rozwiązania zgodne z najnowszymi zdobyczami medycyny oraz światowymi standardami,
  • etyka – gwarantujemy uczciwość i przejrzystość korzystania z naszych usług, a także dyskrecję i poszanowanie intymności każdego Pacjenta,
  • poczucie bezpieczeństwa – każda procedura diagnostyczna oraz lecznicza jest przeprowadzana w idealnie higienicznych warunkach, z wykorzystaniem sprawdzonego sprzętu i materiałów, w obecności specjalistów najwyższej klasy.

GALERIA ZDJĘĆ

WIRTUALNY SPACER

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Rex Medica Janusz Piaskowski) jedynie do kontaktu ze mną.

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.