ul. Prosta 69, 00-838 Warszawa Godziny otwarcia: 7:00 – 21:00 +48 22 101 01 69
Szukaj

dr n. med. Artur Maliborski

>dr n. med. Artur Maliborski
maliborski

dr n. med. Artur Maliborski

Dr n. med. Artur Maliborski jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Ukończył ją w 1997 r. Jest specjalistą w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. Posiada wieloletnie doświadczenie w ocenie badań rezonansu magnetycznego, zwłaszcza układu mięśniowo-szkieletowego, miednicy mniejszej oraz ośrodkowego układu nerwowego.

Specjalizacja:

  • radiologia i diagnostyka obrazowa

Szczególne zainteresowania:

  • zastosowanie badań obrazowych w diagnostyce chorób głowy i szyi

Osiągnięcia zawodowe:

  • kierownik Zakładu Radiologii Lekarskiej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie
  • wykładowca II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
  • wykładowca i kierownik naukowy kursów ultrasonografii Centrum Kształcenia Podyplomowego Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie
  • wykładowca i konsultant Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii

Jego doświadczenie oraz umiejętności potwierdzają certyfikaty kompetencji w zakresie ultrasonografii ogólnej, diagnostyki dopplerowskiej naczyń krwionośnych oraz ultrasonografii narządu ruchu wydawane przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne. Dr n. med. Artur Maliborski jest członkiem Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego, Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego oraz Amerykańskiego Towarzystwa Radiologicznego.

Wszystkich pacjentów zainteresowanych konsultacjami u dr. n. med. Artura Maliborskiego zachęcamy do kontaktu -> https://www.rexmedicasport.pl/kontakt/. Umów się na wizytę z doświadczonym specjalistą w dogodnym dla Ciebie terminie!

FORMULARZ ZAPISU NA WIZYTĘ

    [recaptcha]

    ZOBACZ POZOSTAŁYCH SPECJALISTÓW