dr n. med. Maciej Bujko

>dr n. med. Maciej Bujko
rms-avarar (1)

dr n. med. Maciej Bujko

Specjalizacja: Neurochirurgia, Neurochirurgia dziecięca

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie

Szczególne zainteresowanie:  Lekarz specjalizuje się głównie w chirurgii guzów mózgu, podstawy czaszki (w tym guzy kąta mostowo-móżdżkowego, guzy przysadki przez zatokę klinową), operacyjnym i wewnątrznaczyniowym leczeniu malformacji naczyniowych mózgu, takich jak naczyniaki i tętniaki. Zajmuje się pourazowymi krwiakami przymózgowymi oraz samoistnymi krwiakami śródmózgowymi i tylnej jamy czaszki, wgłębieniami kości czaszki, plastyką kości czaszki oraz ropniami mózgu. W ramach specjalizacji zajmuje się, również  chirurgią kręgosłupa i rdzenia kręgowego.

Przebieg kariery zawodowej:

Szkolenie specjalizacyjne uzyskał w Klinice Neurochirurgii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz  w Klinice Neurochirurgii i Urazów Układu Nerwowego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

Posiada doświadczenie jako wykładowca kursów specjalizacyjnych i doskonalących organizowanych dla lekarzy, studentów i fizjoterapeutów przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego.

Ukończony 4 letni cykl Polskiej Szkoły Neurochirurgii oraz 4 letni cykl Europejskiego Towarzystwa Neurochirurgii EANS Training – prestiżowy europejski kurs. Wiedzę i umiejętności zdobywał na kursach, szkoleniach krajowych i zagranicznych.

Członkostwa i certyfikaty:

  • Członek Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów
  • American Red Cross CPR for the Professional Rescuer and Lifeguard Certificate
  • Członek European Association of Neurosurgical Societies I AOSpine

 

FORMULARZ ZAPISU NA WIZYTĘ

[recaptcha]

ZOBACZ POZOSTAŁYCH SPECJALISTÓW

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Rex Medica Janusz Piaskowski) jedynie do kontaktu ze mną.

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.