lek. med. Łukasz Kowalski

>lek. med. Łukasz Kowalski
lek.-med.-Łukasz-Kowalski

lek. med. Łukasz Kowalski

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w diagnozowaniu oraz leczeniu zachowawczym i operacyjnym schorzeń obręczy barkowej, łokcia, nadgarstka i stawu kolanowego. Wykonuje zabiegi zarówno klasyczne, w tym endoprotezoplastykę stawu ramiennego, jak i artroskopowe. Zajmuje się także leczeniem zachowawczym i operacyjnym innych schorzeń nabytych oraz pourazowych narządu ruchu. Posiada specjalizację w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

  • Odbył szkolenia praktyczne z zakresu artroskopii kolana, barku i nadgarstka oraz endoprotezoplastyki stawu ramiennego przy pomocy modularnych endoprotez SMR.
  • Uczestniczył w konferencjach i sympozjach dotyczących nowoczesnych metod leczenia stawów, organizowanych w Turcji, we Włoszech, Lucernie, Poznaniu i Warszawie.
  • Zawodowo związany z Oddziałem Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala Praskiego pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego w Warszawie, Kliniką Ruchu w Warszawie oraz Poradnią Specjalistyczną Tarczyńskiego Centrum Medycznego.

FORMULARZ ZAPISU NA WIZYTĘ

[recaptcha]

ZOBACZ POZOSTAŁYCH SPECJALISTÓW

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Rex Medica Janusz Piaskowski) jedynie do kontaktu ze mną.

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.