ul. Prosta 69, 00-838 Warszawa Godziny otwarcia: 7:00 – 21:00 +48 22 101 01 69
Szukaj

lek. med. Milena Wyszczelska-Namięta

>lek. med. Milena Wyszczelska-Namięta
lek.med.-Milena-Wyszczelska-Namięta

lek. med. Milena Wyszczelska-Namięta

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Szpitalu Wolskim w Warszawie jako lekarz rezydent. Oprócz pracy w Oddziale Udarowo-Neurologicznym konsultuje pacjentów w pozostałych oddziałach szpitala.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała także w innych ośrodkach warszawskich m.in. Wojskowym Instytucie Medycznym, gdzie rozpoczęła specjalizację. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.

Jej szczególnie zainteresowana dotyczą problematyki: bólów głowy, kręgosłupa, zawrotów głowy, jak również udarów mózgu, kwalifikuje pacjentów do podawania toksyny botulinowej. Szukając nowych wyzwań zawodowych, w trakcie wielu szkoleń i kursów poszerzyła swoją wiedzę, jak również umiejętności w zakresie podawania toksyny botulinowej we wskazaniach neurologicznych- w tym leczeniu migreny przewlekłej.

Nieustannie pogłębia swoją wiedzę w dziedzinie neurologii, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Uwielbia wyzwania, stara się znaleźć wyjście nawet z bardzo trudnych, skomplikowanych sytuacji zdrowotnych swoich Pacjentów.

W swojej praktyce kieruje się przede wszystkim indywidualnym podejściem do Pacjenta. Planując i wdrażając terapię uwzględnia indywidualne potrzeby i preferencje, jak i możliwości lecznicze ujęte w najnowszych zaleceniach i standardach.

FORMULARZ ZAPISU NA WIZYTĘ

    [recaptcha]

    ZOBACZ POZOSTAŁYCH SPECJALISTÓW