Neurochirurg - konsultacje

>Konsultacje neurochirurgiczne
Konsultacje neurochirurgiczne 2018-12-10T15:06:20+00:00

Project Description

Konsultacje neurochirurgiczne

Do dyspozycji pacjentów kliniki Rex Medica Sport pozostają specjaliści z zakresu neurochirurgii, mający wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób kręgosłupa (przepuklina krążków, deformacje, dyskopatia) oraz guzów układu nerwowego. Nasi pacjenci mogą również skorzystać z szerokiego spektrum nowoczesnych badań diagnostycznych.

Każda osoba trafiająca pod opiekę neurochirurgów z Rex Medica Sport jest traktowana w sposób profesjonalny, ale i indywidualny. Podczas konsultacji lekarze przeprowadzają wywiad chorobowy, zlecają dalsze badania, gromadzą i analizują wszystkie dostępne dane. Dzięki temu uzyskiwany jest kompleksowy obraz danego przypadku, a to znacznie skraca czas diagnostyki oraz pozwala dobrać adekwatne do potrzeb metody leczenia. Pacjentom oferujemy m.in. leczenie przynoszące natychmiastową ulgę od bólu ostrego, a także terapię niechirurgiczną oraz mało inwazyjne leczenie chirurgiczne.

FORMULARZ ZAPISU NA WIZYTĘ

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Rex Medica Janusz Piaskowski) jedynie do kontaktu ze mną.

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.