Neurolog - konsultacje

>Konsultacje neurologiczne
Konsultacje neurologiczne 2018-12-10T15:06:34+00:00

Project Description

Konsultacje neurologiczne

konsultacje-neurologiczneZaburzenia neurologiczne często wpływają nie tylko na zdrowie fizyczne, ale i psychiczne pacjenta. W Rex Medica Sport doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, więc oferujemy kompleksową diagnostykę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb danej osoby oraz jego rodziny.

Określanie przyczyn zaburzeń ze strony układu nerwowego to trudne zadanie, gdyż mogą mieć one różne źródła. Mało specyficzne są również objawy tego typu schorzeń. Może się do nich zaliczać ból głowy i szyi, zaburzenia równowagi, kłopoty z mową lub widzeniem, nagłe omdlenia, a nawet zaburzenia oddawania moczu. Doświadczeni specjaliści pracujący w Rex Medica Sport pomogą rozwiązać problemy z dziedziny neurologii – począwszy od dokładnego wywiadu, poznania objawów i historii choroby, przez odpowiednie badania diagnostyczne, aż po trafną diagnozę i propozycję leczenia. Nasi lekarze są do dyspozycji, gotowi pomóc w powrocie do zdrowia przy użyciu najnowocześniejszych metod.

FORMULARZ ZAPISU NA WIZYTĘ

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Rex Medica Janusz Piaskowski) jedynie do kontaktu ze mną.

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.