Rehabilitacja

>Rehabilitacja
Rehabilitacja 2017-11-27T13:20:08+00:00

Project Description

REHABILITACJA

rehabilitacjaRehabilitacja to kompleksowe postępowanie, które ma na celu przywrócenie pełnej lub możliwej do osiągnięcia sprawności fizycznej i psychicznej, zdolności do pracy oraz brania czynnego udziału w życiu społecznym. Najlepsze efekty można uzyskać poprzez dobór odpowiednich i przyjaznych dla pacjenta metod fizjoterapeutycznych oraz ćwiczeń fizycznych.

Rex Medica Sport specjalizuje się w terapii manualnej z wykorzystaniem wybranych technik osteopatycznych. Są to naturalne, nieinwazyjne i skuteczne metody terapii polegające na wykonywaniu badania i leczenia rękoma terapeuty. Terapii manualnej mogą być poddane stawy kręgosłupa, stawy obwodowe (barkowy, łokciowy, nadgarstka, biodrowy, kolanowy, skokowy) oraz tkanki miękkie. Nasi wysokiej klasy fizjoterapeuci za pomocą specjalnych technik mobilizacji, manipulacji i pracy na tkankach miękkich przywracają zaburzoną biomechanikę stawów, co prowadzi do zmniejszenia bólu,  ustąpienia stanów zapalnych oraz zwiększenia zakresu ruchomości i mobilności.

FORMULARZ ZAPISU NA WIZYTĘ

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Rex Medica Janusz Piaskowski) jedynie do kontaktu ze mną.

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.